Medarbetare

För oss är medarbetarna är det viktigaste som finns. Vi är övertygade om att ha roligt, må bra och trivas på arbetsplatsen utvecklar både företaget såväl som individen själv.

Peter

Bergquist

Deputy CEO & Head of Leasing

peter.bergquist@croisette.se

+46 (0) 723 84 83 04

Styrmir

Bjartur Karlsson

Managing Director

Croisette Iceland

styrmir@croisette.is

+ 35 48 99 90 90

Martin

Spangdahl-Fafara

Managing Director

Croisette Denmark

msf@croisette.dk

+45 53 77 90 90

Erika

Klingberg

Head of Human Capital

erika.klingberg@croisette.se

+46 (0) 708 99 28 01

Peter

Eriksson

Head of Digital Property

Management & Administration

peter.eriksson@croisette.se

+46 (0) 723 88 84 04

David

Almqvist

Co-head of Transactions

david.almqvist@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 80

Olle

Håkanson Nobel

Co-head of Transactions

olle.hakansonnobel@croisette.se

+46 (0) 703 51 01 07

Fitore

Regjepaj

Head of Valuation & Analysis

fitore.regjepaj@croisette.se

+46 (0) 735 12 31 63

Jenny

Ulriksson

Head of Insurance Advisory

jenny.ulriksson@croisette.se

+46 (0) 738 44 73 22

Emil

Lötbom

Head of Leasing

Stockholm

emil.lotbom@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 85

Jennifer

Eriksson

Head of Leasing

Gothenburg

jennifer.eriksson@croisette.se

+46 (0) 790 66 44 79

Henrik

Pettersson

Head of Leasing

Halmstad

henrik.pettersson@croisette.se

+46 (0) 735 34 08 79

David

Lundgren

Head of Leasing

Uppsala

david.lundgren@croisette.se

+46 (0) 736 54 98 50

1 2 3 4 5 6