Välkommen till

Croisette Göteborg

Croisette Göteborg

Croisette Real Estate Partner är fastighetsbranschens mest expansiva och nytänkande rådgivare och företräder fastighetsbranschens mest progressiva kunder. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling.

 

Rådgivare som kan Göteborg

Letar du lokal vid Avenyn? Eller behöver du hjälp med värdering, rekrytering eller rådgivning? Våra fastighetsrådgivare har full koll på marknaden och vad som är på gång i Göteborg. Vi tipsar dig gärna om var du hittar de bästa lokalerna, medarbetare eller om du behöver rådgivning om fastigheter i Göteborg. Tveka inte att kontakta oss om du behöver fastighetsrådgivning.

 

Croisette Göteborg erbjuder

Croisette är ett modernt och nytänkande företag som består av fastighetsrådgivare med inriktning på den kommersiella marknaden. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling.

 

Kontakta oss 

Croisette Real Estate Partner grundades år 2015 med idén om att utmana och konkurrensutsätta gamla strukturer där aktörer tidigare gjort som de alltid har gjort, oavsett om det funnits bättre alternativ. En vision om att skapa en mer dynamisk miljö där aktörerna på marknaden uppmuntras och utvecklas. Croisette står aldrig still, vi kommer att fortsätta utveckla och sticka ut då vi är övertygade om att branschen behöver det. 

 

Kontakta oss

 

göteborg_kontor
Hitta hit

Göteborg kontoret

Kontorslokal i centrala Göteborg med utsikt över Avenyn.

Vasagatan 43a
411 37 Göteborg
031 – 20 99 80

Vad händer på kontoret i Göteborg?

Läs mer

Vi jobbar här.

Jennifer

Eriksson

Head of Leasing

Göteborg

jennifer.eriksson@croisette.se

+46 790 66 44 79

Joakim

Grunditz

Head of Transactions

Göteborg

joakim.grunditz@croisette.se

+46 790 67 06 59

Caroline

Hertin

Head of Human Capital

Göteborg

caroline.hertin@croisette.se

+46 709 64 07 10

Manfred

Meyer

Senior Associate

Göteborg

manfred.meyer@croisette.se

+46 735 36 68 00

Samuel

Sandgren

Associate

Göteborg

samuel.sandgren@croisette.se

+46 728 85 30 94

Julia

Pehrson

Associate

Göteborg

julia.pehrson@croisette.se

+46 761 09 19 53

Amanda

Olofsson

Associate

Göteborg

amanda.olofsson@croisette.se

+46 761 10 27 52

Christoffer

Lind

Associate

Göteborg

christoffer.lind@croisette.se

+46 761 08 54 46

Alice

Durgé

Junior Associate

Göteborg

alice.durge@croisette.se

+46 735 03 27 52

Jeff

Nylén

Senior Associate

Göteborg

jeff.nylen@croisette.se

+46 761 14 03 68

Sofie

Johansson

Parental Leave | Senior Associate

Göteborg

sofie.johansson@croisette.se

+46 761 12 76 50

Ida

Nylén

Associate

Göteborg

ida.nylen@croisette.se

+46 761 12 97 74

Emelie

Tisell

Head of Valuation & Analysis

Göteborg

emelie.tisell@croisette.se

+46 761 15 03 83

Jesper

Rindmo

Registrerad Fastighetsmäklare

Göteborg

jesper.rindmo@croisette.se

+46 709 13 13 79

Filippa

Tinmark

Intern

Göteborg

filippa.tinmark@croisette.se

+46 312 0 99 80

Linnéa

Gröndal

Associate

Göteborg

linnea.grondal@croisette.se

+46 707 81 97 97

Maria

Willford

Senior Associate & Lic. Real Estate Agent

Göteborg

maria.willford@croisette.se

+46 708 67 15 76

Sarah

Gustafsson

Senior Associate Lic. Real Estate Agent

Göteborg

sarah.gustafsson@croisette.se

+46 761 40 21 29

Nikodemus

Westlund

Associate

Göteborg

nikodemus.westlund@croisette.se

+46 761 40 79 83

Hör av dig!

Vet du redan vad du söker? Vill du ha rådgivning

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig!