Välkommen till

Croisette Malmö

Croisette Malmö

Croisette Real Estate Partner är fastighetsbranschens mest expansiva och nytänkande rådgivare och företräder fastighetsbranschens mest progressiva kunder. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling.

 

Rådgivare som kan Malmö

Letar du lokal vid Gamla Väster? Eller behöver du hjälp med värdering, rekrytering eller rådgivning? Våra fastighetsrådgivare har full koll på marknaden och vad som är på gång i Malmö. Vi hjälper dig gärna med allt från vart du hittar de bästa lokalerna till vart du hittar de roligaste jobbet, allt inom fastighetsmarknaden. Tveka inte att kontakta oss om du behöver fastighetsrådgivning.

 

Croisette Malmö erbjuder

Croisette är ett modernt och nytänkande företag som består av fastighetsrådgivare med inriktning på den kommersiella marknaden. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling

 

Kontakta oss 

Croisette Real Estate Partner grundades år 2015 och har sedan dess haft huvudkontoret i Malmö, något som alltid kommer förbli. Bolaget grundades med idén om att utmana och konkurrensutsätta gamla strukturer där aktörer tidigare gjort som de alltid har gjort, oavsett om det funnits bättre alternativ. En vision om att skapa en mer dynamisk miljö där aktörerna på marknaden uppmuntras och utvecklas. Croisette står aldrig still, vi kommer att fortsätta utveckla och sticka ut då vi är övertygade om att branschen behöver det. 

 

Kontakta oss

 

183A8407-2-1
Hitta hit

Malmö huvudkontor

Kontorslokal i Västra hamnen med utsikt över Öresundsbron.

Propellergatan 2
211 15 Malmö
040 – 15 19 17

Vi jobbar i Malmö

Per

Svensson

CEO & Founder

Malmö

per.svensson@croisette.se

+46 (0) 766 27 27 72

Peter

Bergquist

Deputy CEO & Head of Leasing

Malmö

peter.bergquist@croisette.se

+46 (0) 723 84 83 04

Elin

Albertsson

COO

Malmö

elin.albertsson@croisette.se

+46 (0) 703 12 73 49

Kristian

Malm

CFO

Malmö

kristian.malm@croisette.se

+46 (0) 705 14 82 52

Peter

Eriksson

Head of Digital Property

Malmö

peter.eriksson@croisette.se

+46 (0) 723 88 84 04

Fitore

Regjepaj

Head of Valuation & Analysis

Malmö

fitore.regjepaj@croisette.se

+46 (0) 735 12 31 63

Jenny

Ulriksson

Head of Insurance Advisory

Malmö

jenny.ulriksson@croisette.se

+46 (0) 738 44 73 22

Karolina

Björkander Christensen

Head of Human Capital

Malmö

karolina.bjorkander@croisette.se

+46 (0) 761 09 19 52

Nesme

Jari

Director

Malmö

nesme.jari@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 92

Olof

Ringsberg

Director

Malmö

olof.ringsberg@croisette.se

+46 (0) 763 17 63 11

Lisa

Anger

Director of PropTech and Digital Strategy

Malmö

lisa.anger@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 86

Fredrik

Bergenblad

Director

Malmö

fredrik.bergenblad@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 87

Emma

Elwin

Senior Associate

Malmö

emma.elwin@croisette.se

+46 (0) 707 366 627

Andreas

Larsson

Senior Associate & Lic. Real Estate Agent

Malmö

andreas.larsson@croisette.se

+ 46 (0) 735 36 88 39

Elin

Sjögren

Senior Associate

Malmö

elin.sjogren@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 82

Philip

Håkansson

Senior Associate

Malmö

philip.hakansson@croisette.se

+46 (0) 790 62 64 45

Felix

Fahlberg

Associate

Malmö

felix.fahlberg@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 91

Lukas

Oléhn

Associate & Lic. Real Estate Agent

Malmö

lukas.olehn@croisette.se

+46 (0) 730 89 46 57

Rebecka

Lundgren

Intern

Malmö

rebecka.lundgren@croisette.se

+46 (0) 40 15 19 17

Ebba

Dahlberg

Junior Associate

Malmö

ebba.dahlberg@croisette.se

+46 (0) 761 35 09 71

Elin

Albäck

Accountant, Lease Administrator

Malmö

elin.alback@croisette.se

+46 (0) 790 607 022

Emma

Nyhlén

Accountant

Malmö

emma.nyhlen@croisette.se

+46 (0) 790 98 09 08

Tilda

Bexell

Content Manager

Malmö

tilda.bexell@croisette.se

Lisa

Berg

Group Executive Assistant

Malmö

lisa.berg@croisette.se

+46 (0) 723 39 98 05

Dusica

Zivkovic

Redovisningsansvarig

Malmö

dusica.zivkovic@croisette.se

+46 (0) 790 60 71 83

Inga

Melieskiene

Redovisningsekonom

Malmö

inga.melieskiene@croisette.se

+46 (0) 761 09 77 09

Nicklas

Jadeland

Senior Associate

Malmö

nicklas.jadeland@croisette.se

+46 (0) 761 13 59 88

Greta

Falkmarken

Associate

Malmö

greta.falkmarken@croisette.se

+46 (0) 761 14 04 60

Clara

Karlsson

Junior Associate & Lic. Real Estate Agent

Malmö

clara.karlsson@croisette.se

+46 (0) 761 13 74 27

Martin

Andersson

Junior Associate

Malmö

martin.andersson@croisette.se

+46 (0) 761 13 74 33

Hanna

Jansson

Associate

Malmö

hanna.jansson@croisette.se

+46 (0) 761 26 40 32

Sara

Thelin

Controller

Malmö

sara.thelin@croisette.se

+46 (0) 768 15 57 88

Malin

Werngren

Senior Associate

Malmö

malin.werngren@croisette.se

+46 (0) 761 18 74 09

Linda

Edin

Ekonomiassistent

Malmö

linda.edin@croisette.se

+46 (0) 40 15 19 17

Iva

Milansson

Project Manager

Malmö

iva.milansson@croisette.se

+46 (0) 700 99 38 25

Sanna

Lundqvist

Associate

Malmö

sanna.lundqvist@croisette.se

+46 (0) 761 26 66 38

Edward

Moding

Associate

Malmö

edward.moding@croisette.se

+46 (0) 761 122 494

Julia

Nilsson

Intern

Malmö

julia.nilsson@croisette.se

+46 (0) 40 15 19 17

Camilla

Skoog

Intern

Malmö

camilla.skoog@croisette.se

+46 (0) 703 41 21 00

August

Liljenberg

Intern

Malmö

august.liljenberg@croisette.se

+46 (0) 40 15 19 17

Hör av dig!

Vet du redan vad du söker? Vill du ha rådgivning?

 

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig!