Välkommen till

Croisette Stockholm

 

 

Croisette Stockholm

Croisette Real Estate Partner är fastighetsbranschens mest expansiva och nytänkande rådgivare och företräder fastighetsbranschens mest progressiva kunder. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling

 

Rådgivare som kan Stockholm

Letar du lokal vid Vasastan? Eller behöver du hjälp med värdering, rekrytering eller rådgivning? Våra fastighetsrådgivare har full koll på marknaden och vad som är på gång i Stockholm. Vi tipsar dig gärna om var du hittar de bästa lokalerna, medarbetare eller om du behöver rådgivning om fastigheter i Stockholm.Tveka inte att kontakta oss om du behöver fastighetsrådgivning.

 

Croisette Stockholm erbjuder

Croisette är ett modernt och nytänkande företag som består av fastighetsrådgivare med inriktning på den kommersiella marknaden. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling

 

Kontakta oss 

Croisette Real Estate Partner grundades år 2015 med idén om att utmana och konkurrensutsätta gamla strukturer där aktörer tidigare gjort som de alltid har gjort, oavsett om det funnits bättre alternativ. En vision om att skapa en mer dynamisk miljö där aktörerna på marknaden uppmuntras och utvecklas. Croisette står aldrig still, vi kommer att fortsätta utveckla och sticka ut då vi är övertygade om att branschen behöver det. 

 

Kontakta oss

 

kontor_stockholm-1
Hitta hit

Stockholm kontoret

Kontorslokal i Östermalm med utsikt över fantastiska Humlegården. 


Sturegatan 32 (3 tr),

114 36 Stockholm
08 – 15 92 44

Vad händer på kontoret i Stockholm?

Läs mer

Vi jobbar här.

Erika

Klingberg

Head of Human Capital

Stockholm

erika.klingberg@croisette.se

+46 (0) 708 99 28 01

David

Almqvist

Co-Head of Transactions

Stockholm

david.almqvist@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 80

Olle

Håkanson Nobel

Co-Head of Transactions

Stockholm

olle.hakansonnobel@croisette.se

+46 (0) 703 51 01 07

Emil

Lötbom

Head of Leasing

Stockholm

emil.lotbom@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 85

David

Lundgren

Co-Head of Leasing

Stockholm

david.lundgren@croisette.se

+46 (0) 736 54 98 50

Björn

Bring

Head of Valuation & Analysis

Stockholm

bjorn.bring@croisette.se

+46 (0) 723 12 03 39

Axel

Persson

Director, Asset Management

Stockholm

axel.persson@croisette.se

+46 (0) 790 98 09 13

Cassandra

Steffensen

Associate

Stockholm

cassandra.steffensen@croisette.se

+46 (0) 763 48 26 80

Oliver

Fyrner

Associate

Stockholm

oliver.fyrner@croisette.se

+46 (0) 790 65 51 41

Carolina

Nisser

Associate

Stockholm

carolina.nisser@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 89

Jenny

Fält

Associate

Stockholm

jenny.falt@croisette.se

+46 (0) 761 10 82 72

Madlene

Pettersson

Senior Associate

Stockholm

madlene.pettersson@croisette.se

+46 (0) 723 58 16 60

Amanda

Edén

Senior Associate

Stockholm

amanda.eden@croisette.se

+46 (0) 739 44 37 40

Max

Rinaldo

Associate

Stockholm

max.rinaldo@croisette.se

+46 (0) 734 10 17 58

Jenny

Figaro

Associate

Stockholm

jenny.figaro@croisette.se

+46 (0) 735 34 69 79

Jennifer

Carlson

Associate

Stockholm

jennifer.carlson@croisette.se

+46 (0) 761 05 79 54

Viktor

Möllersten

Intern

Stockholm

viktor.mollersten@croisette.se

+46 (0) 815 92 44

Elvis

Miglans

Research Analyst

Stockholm

elvis.miglans@croisette.se

+46 (0) 761 14 04 46

Anisa

Hossain

Intern

Stockholm

anisa.hossain@croisette.se

+46 (0) 8 15 92 44

Ellen

Kärrström

Associate

Stockholm

ellen.karrstrom@croisette.se

+46 (0) 761 27 19 32

Jacob

Bergfelt

Registrerad Fastighetsmäklare

Stockholm

jacob.bergfelt@croisette.se

+46 (0) 761 12 78 28

Richard

Råman

Research Analyst

Stockholm

richard.raman@croisette.se

Emelie

Engman

Associate

Stockholm

emelie.engman@croisette.se

+46 (0) 703 88 19 92

Greta

Lindberg

Junior Associate

Stockholm

greta.lindberg@croisette.se

+46 (0) 76 36 22 41

Hör av dig!

Vet du redan vad du söker? Vill du ha rådgivning?

 

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig!