Välkommen till

Croisette Stockholm

 

 

Croisette Stockholm

Croisette Real Estate Partner är fastighetsbranschens mest expansiva och nytänkande rådgivare och företräder fastighetsbranschens mest progressiva kunder. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling

 

Rådgivare som kan Stockholm

Letar du lokal vid Vasastan? Eller behöver du hjälp med värdering, rekrytering eller rådgivning? Våra fastighetsrådgivare har full koll på marknaden och vad som är på gång i Stockholm. Vi tipsar dig gärna om var du hittar de bästa lokalerna, medarbetare eller om du behöver rådgivning om fastigheter i Stockholm.Tveka inte att kontakta oss om du behöver fastighetsrådgivning.

 

Croisette Stockholm erbjuder

Croisette är ett modernt och nytänkande företag som består av fastighetsrådgivare med inriktning på den kommersiella marknaden. Bolagets hängivna och engagerade medarbetare erbjuder kvalificerad och långsiktigt hållbar rådgivning inom fastighetstransaktioner, fastighetsvärdering & analys, lokalförmedling, kompetensförsörjning, digital fastighetsförvaltning samt försäkringsförmedling

 

Kontakta oss 

Croisette Real Estate Partner grundades år 2015 med idén om att utmana och konkurrensutsätta gamla strukturer där aktörer tidigare gjort som de alltid har gjort, oavsett om det funnits bättre alternativ. En vision om att skapa en mer dynamisk miljö där aktörerna på marknaden uppmuntras och utvecklas. Croisette står aldrig still, vi kommer att fortsätta utveckla och sticka ut då vi är övertygade om att branschen behöver det. 

 

Kontakta oss

 

kontor_stockholm-1
Hitta hit

Stockholm kontoret

Kontorslokal i Östermalm med utsikt över fantastiska Humlegården. 


Sturegatan 32 (3 tr),

114 36 Stockholm
08 – 15 92 44

Vad händer på kontoret i Stockholm?

Läs mer

Vi jobbar här.

Erika

Klingberg

Head of Human Capital

erika.klingberg@croisette.se

+46 (0) 708 99 28 01

David

Almqvist

Co-Head of Transactions

david.almqvist@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 80

Olle

Håkanson Nobel

Co-Head of Transactions

olle.hakansonnobel@croisette.se

+46 (0) 703 51 01 07

Emil

Lötbom

Head of Leasing

emil.lotbom@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 85

David

Lundgren

Co-Head of Leasing

david.lundgren@croisette.se

+46 (0) 736 54 98 50

Björn

Bring

Head of Valuation & Analysis

bjorn.bring@croisette.se

+46 (0) 723 12 03 39

Axel

Persson

Director, Asset Management

axel.persson@croisette.se

+46 (0) 790 98 09 13

Jakob

Eriksson

Director

jakob.eriksson@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 81

Cassandra

Steffensen

Associate

cassandra.steffensen@croisette.se

+46 (0) 763 48 26 80

Carolina

Nisser

Associate

carolina.nisser@croisette.se

+46 (0) 728 85 30 89

Jenny

Fält

Associate

jenny.falt@croisette.se

+46 (0) 761 10 82 72

Madlene

Pettersson

Senior Associate

madlene.pettersson@croisette.se

+46 (0) 723 58 16 60

Amanda

Edén

Senior Associate

amanda.eden@croisette.se

+46 (0) 739 44 37 40

Max

Rinaldo

Associate

max.rinaldo@croisette.se

+46 (0) 734 10 17 58

Jenny

Figaro

Associate

jenny.figaro@croisette.se

+46 (0) 8 15 92 44

Jennifer

Carlson

Associate

jennifer.carlson@croisette.se

+46 (0) 761 05 79 54

Elsa

Drangel

Intern

elsa.drangel@croisette.se

+46 (0) 815 92 44

Viktor

Möllersten

Intern

viktor.mollersten@croisette.se

+46 (0) 815 92 44

Elvis

Miglans

Research Analyst

elvis.miglans@croisette.se

+46 (0) 761 14 04 46

Firass

Sjönoce

Senior Associate

firass.sjonoce@croisette.se

+46 (0) 761 15 51 44

Anisa

Hossain

Intern

anisa.hossain@croisette.se

+46 (0) 8 15 92 44

Jacob

Bergfelt

Registrerad Fastighetsmäklare

jacob.bergfelt@croisette.se

+46 (0) 761 12 78 28

Hör av dig!

Vet du redan vad du söker? Vill du ha rådgivning?

 

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig!